Blog / Novinky

Aktuálně Vám nabízíme dodávky hygienických stojanů pro vaše prodejny. Jedná se o kartonový stojan s laminovaným povrchem a vyměnitelným horním panelem.

Stojan může mít grafiku dle Vašich požadavků a může tak navazovat na ostatní tiskoviny s tématikou COVID.

Snažíme se reagovat na potřeby které přináší současná epidemie.
Proto Vám nabízíme především plexi zábrany do prodejen a firem které nevyžadují žádnou montáž. Jsou samostojné a máme je aktuálně skladem!


GREENGUARD Gold standard zahrnuje zdravotně založená kritéria pro více než 360 VOC a také vyžaduje nižší celkové úrovně emisí VOC, aby se zajistilo, že výrobky jsou přijatelné pro použití v citlivých vnitřních prostředích, jako jsou školy a zdravotnická zařízení.

První novinka roku 2020! ;-)
Hned z kraje roku pokračujeme ve zvyšování automatizace a produktivity na archovém tisku. Tentokrát se jedná o automatický trojřez Horizon HT30.
Není problém vytisknout hodně archů, problém je ty archy zpracovat... a my jsme zase o kousek zjednodušili finální zpracování vytištěných archů...

V době od 23. 12. 2019 do 1. 1. 2020 budeme odpočívat a nabírat síly na další rok. Věříme, že i Vy, takže nebudete naše služby v této době postrádat... :-)

Neustále se zvyšující produkce a zároveň i nároky na kvalitu a množství řezů nás přiměla k pořízení vysoce výkonné automatizované řezačky od renomovaného německého výrobce BaumannWohlenberg.
Díky šířce řezu 115cm jsme schopni bez problémů řezat formáty B1.