Startovní čísla - možnosti

Není číslo jako číslo ...

Startovní čísla pro atletiku tiskneme na dva druhy materiálů. Vzhledem k jejich využití je rozdělujeme na tzv. MARATON a STADION.

Startovní čísla Maraton

jsou vhodná především pro vytrvalostní disciplíny a tam kde se klade důraz na pohodlí běžců více než na perfektní barevnost log sponzorů. Startovní čísla Maraton jsou také dražší. Tento typ materiálu využívají především pořadatelé maratonů a prestižních vytrvalostních závodů (Pražský maraton, Košický maraton, TNT meeting, Zlatá tretra...)

Startovní čísla Stadion

jsou vhodná především pro závody na stadionu a kratší disciplíny. Výborná cena a perfektní kvalita tisku z nich dělá bestseller v naší nabídce.

Materiály máme vždy skladem!

jsme tak schopni dodat startovní čísla pro jakýkoliv závod v ČR, bez předchozích předběžných objednávek a to max. do 3-4 dnů. U menších závodů (do 1.000 startovních čísel) bez složitých personalizací a balení běžně do 48 hod.

Kromě již zmíněných personalizací startovních čísel ve jméně, děláme i např. nejlepší výkony (desetiboj), vlajky států (Košický maraton), barevné rozlišení (česká atletika)... díky speciálnímu softwaru pro personalizace umíme bez problémů libovolné změny. Stačí nám dodat správně připravený soubor v Excelu.

Potiskujeme startovní čísla i oboustranně, kdy na rubové straně jsou údaje o běžci (jméno, pojišťovna, krevní skupina....). Tyto oboustranné tisky využívají především extrémní závody a maratony.

Starovní čísla vyrábíme i s perforovanými kupóny (např. poukázka na masáž, guláš, tričko....). U nás navíc dostanete startovní čísla vždy včetně špendlíků. Nemusíte se tak již o nic starat!

Jak dodat data?

Nejlépe v pdf. Stačí nám jedno číslo. V případě že nebudeme mít font kterým budete chtít mít čísla vysazená, budeme ho potřebovat zaslat samostatně v zip souboru. Dále v Excelovém souboru dodat seznam závodníků a k nim přiřazených čísel, případně dalších informací. Co informace to jeden sloupec.

Číselnou řadu a všechny personalizace si již připravíme sami.