Jak to děláme?

Každá i malá chyba je pro nás výzvou a znovu jí již neopakujeme.


On-line kalkulace

Ceny počítáme pomocí naší kalkulačky, do jejíž základní verze má přístup i každý zákazník. Ten si také může přes kalkulačku sám zakázku zadat a objednat. Získá tím min. 5% slevu za ušetření času naší produkce.

Rychlost

Na poptávky zaslané na mail  zakazky@printpoint.cz reagujeme max. do 2 hodin. Obvykle dříve. V případě nejasného zadání nebo možnosti jiného, levnějšího řešení voláme zpět.


Systém

Za posledních 10 let vývoje jsme nyní ve fázi, kdy tok zakázek a veškerých dat řídí náš vlastní systém. Přiděluje čísla zakázek, hlídá termíny, odesílá data na tisk. Sleduje časy výroby, doprav a mnoho dalšího. To vše díky čárovým kódům.

Přehled

Díky zakázkovému systému víme v každou chvíli co se s kterou zakázkou děje. Jestli je již vytištěná, nařezaná a nebo už je připravena na expedici.

Zároveň jsme schopni vyhledat zakázky několik let zpět, včetně náhledů, specifikace, druhu tisku a pod. To samé i ve studiu, kde zálohujeme veškerá data na kterých jsme ve studiu pracovali.


Automatizace

Vysoká produktivita ve výrobě díky stále vyšší automatizaci a přesnému nastavení a definování postupů nám umožňuje realizovat velké množství zakázek v krátkých dodacích lhůtách.

Jen tak jsme schopni realizovat kolem 6.000 zakázek ročně!

Standardy

Máme nastavené a důsledně dodržované standardy jak údržby strojů, doplňování materiálů dle FIFO, tak pravidelné školení a kontroly znalostí zaměstnanců. Každou chybu anylyzujeme a následně upravujeme procesy tak aby se neopakovala.

Spolehlivost, pro nás není jen slovo, ale hlavně závazek. Víme, že každou zakázkou dáváme v šanc naše jméno a to si nechceme zkazit.