Aktuality

Díky vlastní konstrukci jsme Vám ještě nyní schopni vymyslet, vyvzorovat a vyrobit dárkové krabice a různé speciální tačky a balení Vašich dárků, výrobků a produktů.

Po několika měsících útlumu díky COVID-19 konečně nabíráme již druhý měsíc dech
a vracíme se na loňská čísla. Je to především díky Vám, naším zákazníkům! Moc si toho vážíme a moc děkujeme! Aktuálně jedeme již třetí měsíc v plném nasazení!
Stav zaměstnanců se nám podařilo udržet na původním stavu a to nás také moc těší. Všichni kdo u...

Aktuálně Vám nabízíme dodávky hygienických stojanů pro vaše prodejny. Jedná se o kartonový stojan s laminovaným povrchem a vyměnitelným horním panelem.

Stojan může mít grafiku dle Vašich požadavků a může tak navazovat na ostatní tiskoviny s tématikou COVID.

Snažíme se reagovat na potřeby které přináší současná epidemie.
Proto Vám nabízíme především plexi zábrany do prodejen a firem které nevyžadují žádnou montáž. Jsou samostojné a máme je aktuálně skladem!


GREENGUARD Gold standard zahrnuje zdravotně založená kritéria pro více než 360 VOC a také vyžaduje nižší celkové úrovně emisí VOC, aby se zajistilo, že výrobky jsou přijatelné pro použití v citlivých vnitřních prostředích, jako jsou školy a zdravotnická zařízení.

První novinka roku 2020! ;-)
Hned z kraje roku pokračujeme ve zvyšování automatizace a produktivity na archovém tisku. Tentokrát se jedná o automatický trojřez Horizon HT30.
Není problém vytisknout hodně archů, problém je ty archy zpracovat... a my jsme zase o kousek zjednodušili finální zpracování vytištěných archů...