Aktuality


Velice nás těší že realizace POP vystavení pro značku Amundsen, našeho zákazníka POS Media získala ocenění POP STAR měsíce!

Naše nabídka řešení pro interiéry se rozšířila. Momentálně již nabízíme komplexní interiérové řešení od tapet, přes obrazy až po designové filmy na renovaci nábytku, ale také textilní stěny a folie pro polepy skel a skleněných příček.

Pro 31

PF 2022

Všem zákazníků, dodavatelů a partnerům přejeme krásný a úspěšný rok 2022!

Nabízíme pronájem přenosných LED rámů pro vaše promoakce, výstavy a pod.
Mnoho našich zákazníků opakovaně hledají pro jejich prezentaci něco jiného
než roll-up, ale opakovaně u něj většinou opět skončí. PROČ????

Požadavky zákaznků na maloobjemové zakázky samolepek a krabiček v mnoha druzích u kterých se nevyplatí řešit raznice, navíc s velkým tlakem na rychlost jsme vyřešili nákupem nového automatického plotru B2 od firmy JWEI.

Nově nabízíme soft touch laminaci za skvělé ceny a také následné parciální lakování.
Etikety mohou díky tomu vypadat velmi luxusně a zajímavě.
Poptejte nás a uvidíte že naše ceny jsou na tyto luxusnější varianty etiket velice zajímavé!

Tak tu máme dalšího nového mazlíka :-) Tentokrát příklopový výsek s maximálním rozměrem 1200x800mm. Tenhle váží 6 tun, ale jinak je tichý a celkem skladný :-)

Po půlročním testování jsme se rozhodli pro pořízení nového výkonného laminátoru Amiga 52 Double. Tento laminátor je prvním svého druhu prodaným v ČR.

Výroba kartonových krabic a stojanů se stává stále důležitější částí naší produkce.
Podle potřeb zákazníka nejdříve vybereme nejvhodnější materiál a vymyslíme konstrukci. Po následných konzultacích a úpravách se zákazníkem se dodělá grafika a vyvzorkujeme stojan nebo krabici včetně tisku.
Pokud je vše v pořádku spustí se výroba, která podle...