Máme zkušenosti s dodávkami komplexních zakázek, především kampaní a realizací redesignu prodejen. Vše dokážeme realizovat v krátkých termínech díky moderním produkčním technologiím v naší výrobě.
Od plakátů všech velikostí, přes samolepky, desky, kartonové stojany až po cenovky, podlahové samolepky a různé hangery a návleky na bezpečnostní rámy...

Vše nabalit podle rozdělovníku a rozeslat na prodejny ještě zítra? To umíme. ;-)

Naše zkušená konstruktérka dokáře mnohdy vyřešit zdánlivě neřešitelné...
Následný tisk, výsek a případná kompletace už je rutinou.
Díky produkční UV LED tiskárně Agfa Tauro jsme schopni vyrobit tyto stojany a krabice ve velkém množství a vysoké kvalitě zároveň. A to vše rychle a za zajímavé ceny!

Samolepicí etikety n akotoučích tiskneme na velkou škálu materiálů. PP folie, papíry i strukturovaným povrchem ale i na různé druhy EKO a recyklovatelných materiálů.

Tiskneme jak digitálně tak flexotiskem a máme široké možnosti zušlechťení etiket. Laky, laminace, parciální lakování, studené ražby.

Dokážeme vyrobit Peel-off etikety (neboli dvouvrstvé etikety) ale také oboustranné etikety.

Vliesové tapety na stěny, potisk nábytku, fasád a skel

Nabízíme komplexní služby pro architekty a designéry v oblasti designového tisku jak do interiérů, tak do exteriérů. Vše zajišťujeme včetně perfektní instalace.

Náš specializovaný projekt na interiérový design a vliesové tapety se jmenuje
Café Tapeta. Pod tímto názvem se skrývá naše spojení s dodavatelem materiálů Antalis.

Výzdoby prodejen jsme realizovali do všech významných řetězců v ČR i SR.

Od realizací návleků na bezpečnostní brány, přes výzdoby výloh a regálů, až po změny prodejen a nových světelných boxů. To vše a mnoho dalšího dodáváme našim zákazníkům z ČR, SR, Polska, Německa, Francie, Španělska a dalších zemí.

Provádíme samozřejmě i zaměření, DTP zpracování, rozvozy a instalace.

Za 15 let jsme realizovali polepy celých vozových parků, tak i jednotlivých aut.

Od poradenství přes návrhy a výběr folií až po lepení v naši hale, tedy celoročně, vše u nás a pod jednou střechou! Zkušenosti a férové jednání jsou samozřejmostí...

Osobní auta, dodávky, skříně nákladních aut, kamiony, autobusy, tramvaje... Z toho všeho si můžete udělat pojízdnou reklamu. My vám ji vytiskneme, ořežeme do tvarů a polepíme.

Brožury, časopisy, letáky, ale třeba i stolní hra na míru

Začíná to rychlou reakcí na poptávky, telefony a e-maily. Díky vlastnímu studiu Vám zajistíme rychlé zpracování grafiky, ilustrací, sazbu, korektury, retuše a vše potřebné pro kvalitní materiály.

Výroba, když je vše správně připravené, už je jen třešnička na dortu. Rychlost tisku je samozřejmá.

Kdo by nechtěl mít originální a zajímavý kalendář?

Co třeba Příjmenář!

Patříme k největším výrobcům firemních kalendářů a diářů v republice. Za dva měsíce jsme schopni vyrobit přes milion kalendářů.
Díky těmto objemům Vám přinášíme kvalitu, zkušenosti, cenu a navíc i grafiku a netradiční řešení.

RunTour, T-Mobile Olympijský běh, TNT Fortuna Meeting, Hornická desítka a mnoho dalších.

Nejlepší ceny, díky velkým objemům.
Materiály vždy skladem! Libovolné množství čísel do 24 hod. Zpracujeme návrh. Personalizace, oboustranný tisk, kupóny a další speciality.

Zavolejte nám... 261 219 838

Poptávka