Podporujeme

Snažíme se pomáhat ...


Odnevidím Donevidím 2018

Tiskovinami jsme podpořili další ročník běhů pro nevidomé. Jsme rádi že se akce povedla a daří se jí.

Více na: https://odnevidimdonevidim.cz/


Běh pro Paraple v parku Ladronka

Běh pro Paraple je benefiční sportovně společenská akce. Příležitost setkat se s přáteli a příznivci Centra Paraple a přiblížit jim Paraple a jejich činnost. Také letos bude výtěžek použit na služby Centra Paraple lidem na vozíku.

Více na: www.behproparaple.cz/aktualni-rocnik


Handy Cyklo Maraton

Jedná se o nejdelší cyklistický podnik v ČR. Týmy tvoří profesionálové i amateří, ale především osoby s různým handicapem. Cílem je ujet 2222 km bez zastavení, jede se
5 dní a 5 nocí non-stop. Každý tým má svého patrona pro kterého závod jede.
Tým který jsme podpořil je TÝM PRAHA 6 https://www.facebook.com/tympraha6/?fref=ts

Více na: www.cestazasnem.cz


Běž pro nevidomé

Benefičně-sportovní akce na podporu osob se zrakovým postižením. Cílem je sportovním výkonem ovlivnit množství vybraných peněz, které se následně využijí na osvětu v problematice nevidomých sportovců. Běh pro nevidomé po schodech je sportovně charitativní akcí, kterou zaštiťuje trasérka nevidomých běžců.

"Ještě jednou vám děkuji za vaši spolupráci, které si moc vážíme. Závod "Běž pro nevidomé!" vynesl pro neziskovou organizaci Světlo pro svět částku 138.000,- Kč a pomůže tak k osvětě veřejnosti v oblasti problematiky nevidomých a k podpoře slepých sportovců..." Napsala nám pořadatelka závodu Jitka Křížová.

Jsme rádi, že můžeme být nápomocni u takovýchto skvělých projektů a alespoň malým dílem přispět k osvětě, pomoci nevidomým, a to právě formou sportovní akce.

Jen pro informaci ... závod probíhal v jedné z nejvyšších budouv v ČR - v hotelu Corinthia. Trať měla 397 schodů a někteří závodníci ji zdolali až 16x.
Každý schod vynesl do sbírky 1,- Kč.
Více o tomto projektu najdete přímo na jejich stránkách www.bezpronevidome.cz


Osud není ve hvězdách

Cílem tohoto projektu bylo získat finanční prostředky na letní dětský tábor Fondu ohrožených dětí prostřednictvím prodejní výstavy uměleckých portrétů osobností, které jsme partnerem.


Postavili jsme se vodě

Podíleli jsme se na benefičním koncertě pro obec Počaply, postiženou letošními červnovými povodněmi. Hlavním iniciátorem akce byla vedle kardinála Duky také společnost Euromedia group.

"V Počaplech v červnu nezůstal jediný dům suchý a veřejnost se o jejich osudu téměř nedozvěděla. Spolu s našimi obchodními partnery jsme chtěli přispět k tomu, aby lidé z Počapel a jejich okolí alespoň na chvíli zapomněli na starosti, které před blížící se zimou musí řešit. Zároveň jsme touto částkou přispěli na obnovu jejich obce", sdělil Andreas Kaulfuss, generální ředitel Euromedia Group.

Jedním z těchto obchodních partnerů jsme byli my a jsme rádi, že se na takovýchto projektech můžeme podílet.